Realizujemy profesjonalne strony i sklepy internetowe – skontaktuj się aby uzyskać więcej informacji

Jak działamy?

umowa
Podpisujemy umowę
Definiujemy cel, wymagania i załatwiamy niezbędne formalności na potrzeby współpracy.
projekt
Tworzymy projekt
Projektujemy indywidualny projekt graficzny na makiecie, dostosowywany do wymagań klienta.
poprawki
Wykonujemy poprawki
W razie potrzeby dodajemy poprawki i uzupełniamy niezbędne informacje w projekcie.
implementacja
Wdrażamy projekt
Realizujemy określony projekt według stworzonej makiety oraz wytycznych klienta.
Zadowolony Klient
Zadowolenie
Klient sprawdza czy wszystko zostało poprawnie wykonane, cieszy się z realizacji.
gwarancja
Gwarancja
Gwarantujemy po realizacji poprawkę ewentualnych błędów.

Masz pytania?

Termin wykonania zależy również od skali projektu oraz czasu potrzebnego na dopracowanie szczegółów. Zawsze staramy się realizować zlecenia w jak najkrótszym czasie, nie tracąc jednak na jakości.
Cena za wykonanie strony internetowej zależy od jej złożoności i zakresu. W celu dokładnego określenia kosztów, prosimy o kontakt z nami.
Do budowy strony www potrzebujemy materiałów tj treści, opisów produktów, usług, danych teleadresowych firmy, generalnie wszystkich informacji jakie klient sobie życzy pokazać na stronie. W finalnym etapie będzie potrzebny dostęp do serwera (hostingu) i wykupiona domena.
Zalecamy aby klient zakupił serwer i domenę do strony internetowej na własność i przekazał nam dane do panelu celem instalacji. W sprawie serwera i domeny możemy doradzić i podać konkretne wytyczne jak dokonać zakupu krok po kroku.
Wszystkie materiały graficzne, jakich używamy do budowy strony internetowej są legalne, pobrane licencyjnie z baz photostock, z możliwością użytkowania do celów komercyjnych na potrzeby strony firmowej.
Przed każdą realizacją proponujemy projekt graficzny, na który klient może nanieść swoje poprawki, które następnie wprowadzamy do projektu. Jeśli chodzi o zdjęcia licencjonowane i grafiki, umieszczamy je ze znakiem wodnym. Dopiero jak klient je zaakceptuje to pobieramy wersje licencjonowane bez znaków wodnych.

Zostaw nam namiary na siebie!

Oddzwonimy do Ciebie!