Realizujemy profesjonalne strony i sklepy internetowe – skontaktuj się aby uzyskać więcej informacji

Oprócz projektowania i tworzenia stron internetowych lub sklepów online, świadczymy usługi reklam, pozycjonowania, czy wdrażania programów analizujących ruch stron w wyszukiwarkach internetowych. Sama stworzona strona internetowa czy sklep internetowy to nie wszystko. Ważne jest również zadbanie o ich jakość i poziom SEO.

e-commerce ranking

Ranking platform E-Commerce w 2023 roku

Ciągle zmieniające się trendy i powstające technologie sprawiają, że większość osób ma jedynie podstawowe pojęcie odnośnie do reklamy w sieci oraz platform e-commerce, które należy wybrać, by wyróżnić się na tle konkurencji. Stworzyliśmy

Czytaj dalej

Zdarza się, że zaprogramowany i uruchomiony sklep internetowy lub strona internetowa to za mało, aby odnieść zakładany cel w pozyskaniu nowych klientów. W tej sytuacji ważnym aspektem jest poprawna analiza problemów, jakimi może być na przykład niskie pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych z powodu braku poprawnego wyboru słów kluczowych, architektury informacji na stronie, czy optymalizacji zdjęć na stronie i metadanych. Zapraszamy zatem do przeczytania naszych powyższych artykułów, aby dowiedzieć się więcej na podobne tematy i zapraszamy do współpracy z JRISE.